Dr. Skaidra Kordušienė apie skanų ir sveiką maistą: naujausi mokslo tyrimai, maisto gamybos technologijos, receptai, kelionės ir kitos mintys...

Blogeriai prie sienos!

Blogeriai prie sienos!

Prieš gerą savaitę Rokiškis Rabinovičius paskelbė blogerių savireklamos savaitę, kuri kaip lavina perbėgo per tūlo blogerio ir blogeriukų paskyras. Aptaškė ir Daigintos mintys , apie kurias Rokiškis Rabinovičius savo mikliais piršteliais subarškino taip:
„… – čia, žinokit, apie Marijų Chuanitų auginimą namuose, ant palangės. Paskui tų chuanitų daigų prideda į sausainius, paskui tų sausainių apsiryja politikai, o paskui gauname kokius nors kliedesius.“ 😀
Šiaip jau daigindama sėklas jas meiliai vadinu augalų kūdikiukais, bet okiej… 😀 Nuo šiol jos turės vardus 😀

O ką seka Daigintos mintys? Prisiduodu! Sudariau savo lietuvišką dešimtuką, bet iš karto atsiprašau, jei ko nepaminėjau ar tiesiog pamiršau…

Geltonas karutis – linksmai ir su šypsena apie modernų sodą, gėlyną ir daržą. Man atrodo, kad tai Geltono karučio dėka Lietuvos gėlynuose atsirado daugiau augalų ir mažiau skaldos.
Tuščių kišenių ūkis – net keliais sakiniais aprašytas gyvenimas man regis labai jaukus, asmeniškas ir net intymus. Lyg su žvake šalia stovėčiau… Ir, prisipažinsiu, aš baltai pavydžiu jų tylių vakarų, šlepsėjimų po pievą ar mišką su vaikais ir šunimi, ančių aptvare ir veikiančios krosnies, naudojamos nuo 1938-ųjų…
Saulius Jasionis Madagaskare – toks tolimas ir toks viliojantis
tas jo Madagaskaras. Gal su kai kuriais Sauliaus teiginiais ir nesutinku, bet nuotraukos ir jo pasakojimai apie vietinį maistą labai įdomu. Reiktų kažkaip save užsiprogramuoti, kad tiesiog privalau kaip nors ir kada nors aplankyti šią ypatingą pasaulio vietą.
Berlynas Kitaip – Berlynas sena mano meilė, miestas, kuriame pačiupinėjau tik knygose skaitytos prabangos, kur atradau be galo daug pasaulio skonių Kreuzbergo restoranėliuose ir iš naujo pabuvau vaiku vandens balionėlių mūšyje tarp grėsmingos išvaizdos metalistų. Tad labai smagu vis akies krašteliu žvilgtelti į Berlyną vėl ir dėtis į atskirą stalčiuką galvoje, nes ten tikrai dar ne kartą važiuosiu!
Trepsimpopasauli.blogspot.lt – viena iš keliautojų, užvaldžiusi savo pasakojimais. Tai ji kalta, kad mano kišenėse švilpauja vėjai… Po tokių pasakojimų ir man mirtinai reikia kažkur nuvykti, pamatyti, pažiopsoti!
Ten kur namai – maži dalykėliai namams. Puikios nuotraukos!
Intuityvus valgymas – šis puslapis gal ir ne blogas, bet šios gydytojos dietologės komentarai po savamokslių „mitybos specialistų“ išminties kaip balzamas širdžiai. Kadangi nesu gydytoja, tai intuityviai jaučiu, kad geriausia valgyti intuityviai!
Sezoninė Virtuvė – norisi pačiai sau kepštelti per nagus, kai viduržiemį ranka tiesiasi parduotuvėje griebti „medinių“ pomidorų kekę. Būtent čia panaršau, kai ieškau sezoniško patiekalo. Paprasto ar sudėtingo.
Čepulio fotoklajonės – nuotraukos nuostabios, bet tekstai taip pat neatsilieka. Tyliai svajoju pabuvoti Čepulio paskaitoje ir paklausyti istorijų gyvai.
Minervos blogas: Įkvėpimai – tekstai tokie pat rafinuoti kaip ir prabangūs aprašomi kvepalai. Pati Minerva, kurią ne kartą teko sutikti gyvai, labai šarminga moteris. Mokytis ir mokytis man. Ech… Subtilūs aromatai ir mano puodai. Šį kartą viskas tilpo ant vienos sienos.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *